Objednávka zdravotní přepravy

Jak objednat a zajistit přepravu pacienta

V případě nemoci, úrazu, kontroly u lékaře, atd. – si můžete objednat naší sanitku zavoláním na dispečink nebo elektronicky na našich stránkách.

Před objednáním přepravy se seznamte s podmínkami níže.

Vyplňte prosím PŘESNĚ níže uvedený formulář. Po obdržení objednávky Vás bude náš operátor kontaktovat pro potvrzení termínu.

Přepravu hrazenou Vaší zdravotní pojišťovnou, musíte zajistit u Vašeho obvodního lékaře nebo u ošetřujícího lékaře, který vám vyplní příkaz k přepravě pro transport sanitkou, kterou pak předložíte řidiči, který Vás poveze. Na bezplatnou přepravu sanitkou má právo každý pojištěnec, který je pojištěncem u některé z českých pojišťoven:

111

VZP

Všeobecná zdravotní pojišťovna

209

ZPŠ

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

201

VOZP

Vojenská zdravotní pojišťovna

211

ZP MV ČR

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra Č.R.

205

ČPZP

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

213

RBP

Revírní bratrská pokladna Ostrava

207

OZP

Oborová zdravotní pojišťovna - zaměstnanců bank a pojišťoven

Pacient musí být však nemocen, slab, imobilní, otřesen, horší pohyblivost, nevolnost – tedy vždy když by se sám nemohl bezpečně dostavit do zdravotnického zařízení k výkonu, na kontrolu, ke konzultaci apod.. Každý pacient má právo na jeden doprovod, který mu cestou bude pomáhat s určitými věcmi při jeho léčbě, pokud by to sám nezvládl.

Pokud cestujete za zdravotním výkonem i do jiného města nežli bydlíte, rádi Vás tam odvezeme – pokud se na tuto cestu sami necítíte.

Nabízíme moderní vozový park a řádně vyškolený personál